Sem píšte Vaše postrehy a komentáre…

Referencie (38)

 1. Juraj Hartmann

  dňa   napísal(a) 

  Profesionalny prístup pri sprostredkovani kúpy a predaja nehnutelnosti. S pánom Čechom a jeho manželkou som dlhodobom kontakte ohľadom realít. Poradenstvo, prístup ,spracovanie dokladov ,ochota cestovať a komunikovať s klientmi na vysokej úrovni. Veľké ďakujem za ich prácu.

  Odpovedať
 2. Jakub Jančík

  dňa   napísal(a) 

  Na základe odporúčania známej som sa v prípade hľadania bytu obrátil na pána Mgr. Čecha a s jeho pomocou sa nám konečne podarilo nájsť byt podľa mojich predstáv. S pánom Čechom a realitnou kanceláriou Petan Plus som bol nadmieru spokojný hlavne kvôli profesionalite ,priateľskému prístupu a vysokej miere informovanosti. Týmto chcem pánovi Čechovi poďakovať ,popriať mnoho úspechov a hlavne veľa spokojných zákazníkov.

  Odpovedať
 3. Gabriela Palková

  dňa   napísal(a) 

  Dobrý deň,
  Chcela by som sa touto cestou poďakovať Mgr. Petrovi Čechovi, za spoluprácu pri predaji a kúpe nehnuteľnosti.
  Veľmi oceňujem ľudský, aj profesionálny prístup, flexibilitu a ochotu pomôcť mi. Vzhľadom k tomu, že som nemala žiadne skúsenosti a vedomosti z oblasti realitného trhu, naša spolupráca prebiehala podľa mojich predstáv. Všetko na čom sme sa v priebehu spolupráce dohodli, bolo dodržané. Pravidelne som bola informovaná o všetkých záležitostiach. Pán Čech sa snažil pomôcť mi v mojich požiadavkách a aj prispôsobiť mojim časovým možnostiam.
  Ďalej oceňujem prípravu právnych dokladov a zabezpečenie všetkých úkonov, ktoré súviseli s predajom a kúpou nehnuteľnosti.
  Ešte raz veľmi pekne ďakujem a budem realitnú kanceláriu PETAN PLUS všetkým známym aj neznámym odporúčať ako spoľahlivého partnera.
  Prajem Vám veľa úspechov v profesijnom, ale aj v osobnom živote.
  S pozdravom
  Gabriela Palková

  Odpovedať
 4. Jozef a Magdaléna

  dňa   napísal(a) 

  Chceme poďakovať Mgr. Čechovi za vysoko profesionálny prístup, ktorý operatívne a ústretovo riešil náležitosti spojené s predajom našej nehnuteľnosti. Túto realitnú kanceláriu môžeme odporučiť každému, kto hľadá profesionálny prístup k zákazníkovi, vybavenie všetkých náležitostí spojených s predajom a kúpou nehnuteľnosti.
  Ďakujeme a prajeme veľa spokojných klientov.
  S pozdravom Jozef a Magdaléna.

  Odpovedať
 5. Dominik

  dňa   napísal(a) 

  Pri predaji nehnuteľnosti som sa rozhodol pre RK Petan Plus. Celý obchod od môjho prvého kontaktu až do odovzdania nehnuteľnosti novému majiteľovi prebehol na perfektnej profesionálnej úrovni. S RK Petan Plus som nadmieru spokojný a môžem ju vrelo odporučiť.

  Odpovedať
 6. Petra Ščuroková

  dňa   napísal(a) 

  Pentan Plus reality vrelo odporúčam.
  – profesionálny pristup
  – 100% informovanosť
  – komunikácia na vysokej úrovni

  Odpovedať
 7. Lucia

  dňa   napísal(a) 

  Touto cestou by som chcela vyjadriť spokojnosť a poďakovať sa realitnej kancelárii Petan Plus za sprostredkovanie kúpy nehnuteľnosti. Kúpa nehnuteľnosti bola okrem odborného poradenstva uľahčená aj profesionálnym, no ľudským a ústretovým prístupom p. Čecha a p. Čechovej, ktorí vždy ochotne poskytli informácie o priebehu a nasledujúcom postupe.
  Vrelo odporúčam!
  Spoločnosti Petan Plus prajem veľa úspechov a spokojných klientov.

  Odpovedať
 8. Natália Dragoňová a Peter Herstek

  dňa   napísal(a) 

  Realitnú kanceláriu PETAN PLUS vrelo odporúčame. Bezproblémová kúpa pozemku, komunikácia na vysokej úrovni, profesionálny prístup a ochota p. Čecha.
  Boli sme nadmieru spokojní !

  Odpovedať
 9. Martin Magura

  dňa   napísal(a) 

  Touto cestou by som chcel velmi pekne podakovat a zaroven vyzdvihnut profesionalitu pana Cecha s ktorym som mal tu cest spolupracovat pri kupe nehnutelnosti v blizkej minulosti. Pocas celeho priebehu predaja ma podrobne informoval o progrese , cim ma odbremenil od akychkolvek starosti a vzdy mi osobne zatelefonoval, alebo poslal sms spravu, ktorou ma informoval o dalsom postupe.Velky profesional a zaroven pokorny a slusny clovek.Vrele odporucam .

  Odpovedať
 10. Mária

  dňa   napísal(a) 

  Pri kúpe pozemku som mala možnosť spolupracovať so spoločnosťou PETAN PLUS s.r.o.
  p. Mgr. Čech je osoba , ktorá pracuje na vysokej úrovni s možnosťou korektne a ústretovo pomôcť obom stranám pri realizácii kúpy a predaja.
  Vysoká profesionalita, príjemný a vždy ochotný prístup pána Čecha pri osobnom stretnutí a vybavovaní potrebných dokumentov zaistili bezproblémový proces kúpy nového pozemku.
  Vrelo túto spoločnosť odporúčam všetkým, ktorí rozmýšľajú o kúpe alebo predaji nehnuteľnosti, :)
  Mária M. z Prešova

  Odpovedať
 11. Katarína Grichová, LZ VLK

  dňa   napísal(a) 

  Pri kúpe nehnuteľnosti sme sa dostali do kontaktu s firmou Petan Plus a pánom Čechom. Chceli by sme sa poďakovať za a vyzdvihnúť mimoriadnu ústretovosť a prístup pána Čecha, ktorý nám maximálne pomohol pri riešení akýchkoľvek problémov, ktoré sa pri kúpe vyskytli. Tiež ďakujeme za trpezlivosť a nadštandardný vklad. Odporúčame aj ďalším klientom.
  K. Grichová, LZ VLK

  Odpovedať
 12. Tomas a Simona

  dňa   napísal(a) 

  Dobry Den
  Pri kupe našej novej nehnutelnosti sme boli 100percentne spokojny s firmou PETAN PLUS respektive s P. Čechom ktory cely priebeh zvladol bez žiadnych komplikacii boli sme dostatočne infomovany .Boli sme absolutne spokojny .Odporučam vrelo .Dakujem pekne .Tomaš a Simona

  Odpovedať
 13. eva fiedlerová

  dňa   napísal(a) 

  Dobrý deň,
  firma Petan Plus mi bola doporučená mojou dobrou známou. Som presvedčená, že expresný predaj môjho bytu nebol len otázkou šťastia, ale korektným a nadštandardným prístupom. Jeho nadštandardnosť môžem porovnať s firmou, s ktorou som prišla do kontaktu neskôr, pri kúpe môjho nového bytu. Pán Čech bol mimoriadne príjemným človekom, ktorý má schopnosť dívať sa na celý proces obchodu zo strany všetkých zúčastnených strán, vždy pripravený hľadať riešenia a hneď sadnúť do auta a cestovať desiatky kilometrov, aby vyhovel svojim klientom.
  Ďakujem za túto spoluprácu a prajem veľa úspechov! Kiežby takýchto podnikateľov bolo na Slovensku viac.

  Odpovedať
 14. VS

  dňa   napísal(a) 

  S touto relitnou kancelariou sme boli pri predaji nasho bytu velmi spokojni. Profesionalny ale aj osobny pristup so znalostou trhu a odbornym poradenstvom viedli k pomerne rychlemu predaju nehnutelnosti. Celkovo predaj prebehol hladko, bez nasho zasahovania a pod plnou kontrolou realitnej kancelarie. Ak hladate spolahlivu a serioznu realitnu kancelariu tak odporucame Petan Plus.

  Odpovedať
 15. PZ Vysoká Medzianky

  dňa   napísal(a) 

  S predajom našej poľovníckej chaty sme sa obrátili na firmu Petan Plus. S prístupom Mgr. Petra Čecha sme boli veľmi spokojní, hlavne s profesionálnym prístupom, rýchlosťou zrealizovania predaja a vybavenia všetkých potrebných náležitosti. Túto firmu odporúčame ak potrebujete kúpiť či predať nejakú nehnuteľnosť.

  Odpovedať
 16. Luboš

  dňa   napísal(a) 

  Teší ma, že na trhu s realitami sú aj spoločnosti ako je Petan Plus s pánom Čechom a jeho manželkou, ktorí majú aj ľudsky prístup a nie len surovo naháňať zisky a nehnuteľnosti ako väčšina realitných kancelárii . Preto som zvolil aj ja predaj nehnuteľnosti ich spoločnosti a som veľmi spokojný a vrelo odporúčam. Ďakujem a prajem ich spoločnosti veľa úspechov.
  Ľuboš K

  Odpovedať
 17. Stanislav

  dňa   napísal(a) 

  Ďakujem velmi pekne za sprostredkovanie kúpy bytu, som velmi spokojny, velmi dobra komunikácia, flexibiita, vysoky stupen profesionality, super pristup, rychle a bezproblémové jednanie a vybavovanie, pomoc pri vybavovaní vsetkych potrebných dokumentov. Odporucam vsetkym co kupujú nehnuteľnosť.

  Odpovedať
 18. Zakarovska

  dňa   napísal(a) 

  rodina Zakarovska,
  aj naša rodina sa chce v prvom rade podakovať p. Čechovi za spoluprácu pri predaji nášho bytu, ktorá prebiehala na vysokej profesionálne a ľudskej úrovni. Spoluprácu, ktorú sme mali vysoko hodnotím po všetkých stránkach. Všetky tie názory Vás všetkých, ktorí ste dali príspevok len potvrdzujú profesionalitu spol . PETAN PLUS. Vrelo odporúčam všetkým, ktorí predávajú alebo hľadajú nové byvanie :)

  Odpovedať
 19. Marta Maruščáková

  dňa   napísal(a) 

  Predať nehnuteľnosť cez spoločnosť Petan Plus s.r.o.bola dobrá voľba.
  Celý proces predaja prebehol bezproblémovo a na profesionálnej úrovni. Pán Čech mal ľudský prístup, nebol žiadny stres, čo je v dnešnej dobe veľmi vzácne.

  Spoluprácu s firmou Petan Plus budem vrelo odporúčať.
  Ďakujem za všetko čo pre mňa táto realitná spoločnosť urobila a prajem veľa spokojných klientov.

  S pozdravom Marta M.

  Odpovedať
 20. Ing. Peter Mahút

  dňa   napísal(a) 

  V minulosti som už predával viacero nehnuteľnosti, ale s takou obetavosťou a profesionalitou s akou som sa stretou v tejto realitnej kancelárii som ešte nezažil. Maximálna ústretovosť je pravdepodobne hlavným krédom tejto kancelárie. Som nesmierne rád, že predaj našej nehnuteľnosti v Košiciach ( byt v centre KE), som zveril práve tejto kancelárii. Ak aj v budúcnosti budem predávať nehnuteľnosť, tak už len v tejto realitnej kancelárii PETAN PLUS s.r.o.. Budúcim klientom môžem smelo odkázať, že ak chcú bezstarostný predaj nehnuteľnosti, samozrejme vzťahuje sa to i na kúpu, tak táto kancelária je pre nich zábezpeka spoľahlivosti.

  Odpovedať
 21. Mgr. Jozef Demčák

  dňa   napísal(a) 

  S realitnou agentúrou Petan Plus a so spoluprácou s pánom Čechom sme spolu s manželkou veľmi spokojný. Oslovila nás jeho ľudskosť, otvorenosť, poskytnutie objektívnych informácií a rýchle reagovanie na naše telefonáty. Predaj a kúpa nehnuteľnosti preto nastala veľmi rýchlo a bez komplikácií, za čo mu veľmi pekne ďakujeme.

  Odpovedať
 22. Viktoria a Vlasta

  dňa   napísal(a) 

  Sme veľmi radi, že sme si vybrali byt práve z ponuky PETAN PLUS Ďakujeme za ich ľudský a zároveň profesionálny prístup. S ochotou vybavili všetko potrebné na úradoch a uľahčili nám tak cestu k novému bývaniu. Ich služby vrelo odporúčame.

  Odpovedať
 23. MUDr. Anna Puskajlerová

  dňa   napísal(a) 

  Spolupráca s realitnou kanceláriou Petan Plus s. r. o. a poskytnuté služby boli na vysokej erudovanej úrovni. Veľmi oceňujem profesionálny prístup a promptnosť pána Mgr. Čecha pri realizácii predaja nehnuteľnosti a odborné právne poradenstvo pani JUDr. Čechovej. Ďakujem za ich seriózny a ľudský prístup a ochotu pomôcť vo všetkých smeroch. Vrelo odporúčam a v prípade potreby sa aj do budúcna určite obrátim na túto realitnú kanceláriu.

  Odpovedať
 24. Rasťo

  dňa   napísal(a) 

  Musím priznať, že rozhodnutie obrátiť sa na Vašu spoločnosť pri predaji bytu radím do kategórie – veľmi správne rozhodnutie. Spolupráca s p.Čechom bola od začiatku veľmi odborná, promptná, jasná a bezproblémová. Vždy som rýchlo dostal potrebné a presné informácie o postupe počas celého procesu predaja. Vďaka p.Čechovi som ušetril veľmi veľa času. Určite odporúčam túto realitnú kanceláriu a ak budem potrebovať ďalšie služby tohto charakteru, určite sa na nich obrátim. Ďakujem za spoluprácu.

  Odpovedať
 25. Veronika

  dňa   napísal(a) 

  Pripájam sa aj ja tak ako ostatní vyššie k pozitívnym referenciám.
  Pri predaji môjho domu kde vyskočilo aj pár komplikovaností som maximálne spokojná s prístupom, ľudským postojom, empatiou, snahou a hlavne vždy s výsledkom k spokojnosti.
  O všetkom som vždy bola informovaná a tak ako aj pri predaji môjho domu tak p. Čech dohliadal aj na kúpu môjho nového bytu.
  Ďakujem za všetko čo pre mna táto realitná spoločnosť urobila a ak by som sa rozhodovala v budúcnosti riešiť hociakú realitu tak nikdy žiadnu inú realitnú spoločnosť len túto.

  Odpovedať
 26. Ľubica Janičová

  dňa   napísal(a) 

  Túto realitnú kanceláriu môžem odporučiť každému, kto hľadá profesionálny prístup k zákazníkovi, vybavenie všetkých náležitostí spojených s predajom a kúpou nehnuteľnosti.
  Zvlášť chcem poďakovať Mgr. Čechovi za jeho ľudský a vysoko profesionálny prístup spojený s predajom našej nehnuteľnosti, za pravidelnú informovanosť. Vždy nám vyšiel v ústrety, nikdy nás neodmietol. Trpezlivo a citlivo riešil problém, ktorý sa vyskytol pri predaji našej nehnuteľnosti.
  Ďakujeme p. Čech a prajeme veľa spokojných klientov.
  S pozdravom Ľubica J.

  Odpovedať
 27. Iveta Tomková

  dňa   napísal(a) 

  VŠETKO JE V OSOBE ČLOVEKA

  Vysoko profesionálny, odborný, seriózny prístup pána Mgr. Petra ČECHA s citom pre riešenie problematiky a znalostí realiného trhu. Korektnosť a empatia, realitné sprostredkovanie vnímané ako výzva, ochota a radosť z pomoci obom dotknutým stranám. Takto sa dá charakterizovať predstaviteľ realitnej spoločnosti PETAN PLUS, s.r.o..

  Dlhodobo som hľadala nehnuteľnosť, ktorá by spĺňala všetky moje predstavy a požiadavky. Na odporúčanie som pri kúpe nehnuteľnosti začala spolupracovať s realitnou spoločnosťou PETAN PLUS, s.r.o.. Skúsenosť s touto spoločnosť nadmieru predčila moje očakávanie. Od prvého kontaktu, výbere a obhliadky nehnuteľnosti, úspešného dohľadania kompromisu s pôvodnými vlastníkmi nehnuteľnosti, komunikácie s hypotekárnym špecialistom, cez všetky právne a administratívne úkony, odovzdania a prebratia nehnuteľnosti až do povolenia vkladu do katastra nehnuteľností som nemala žiadne problémy. Ako o klienta bolo o mňa postarané na vysokej úrovni. Boli dodržané všetky nielen písomne, ale aj ústne dohody, o každom kroku som bola vždy informovaná. Celý proces až do povolenia vkladu trval necelé 2 mesiace a ja som nadobudla nádhernú nehnuteľnosť v mnou požadovanej lokalite, ktorá v každom bode spĺňa všetky moje predstavy, očakávania a požiadavky, ktorej sa veľmi teším.

  Takúto skúsenosť vrelo odporúčam každému, kto sa rozhodne predávať alebo kupovať nehnuteľnosti. Už pri prvých pracovných rokovaniach opadne z Vás bremeno pochybností, ako celý proces majetkoprávneho vyrovnania dopadne. Realitnú spoločnosť PETAN PLUS, s.r.o. bez najmenších pochybností odporúčam všetkým svojím známym ako dôveryhodnú správnu adresu a záruku úspešného obchodu.

  VŠETKO JE V OSOBE ČLOVEKA a takým človekom pán Mgr. Peter ČECH je.

  ĎAKUJEM pán Mgr. Čech, spolupráca s Vami ako predstaviteľom realitnej spoločnosti PETAN PLUS, s.r.o. bola pre mňa príjemným zážitkom a ukážkou osobnostnej profesionality. Želám Vám aj Vašej manželke JUDr. Tatiane Čechovej, ktorá vedie právnu agendu veľa ďalších takýchto spokojných klientov a úspechov pri pevnom zdraví.

  Odpovedať
 28. Mária Laubertová

  dňa   napísal(a) 

  Pri predaji mojej nehnuteľnosti som sa rozhodla spolupracovať s firmou PETAN PLUS. Bola som veľmi spokojná s rýchlym predajom.
  Taktiež právne služby boli na vysokej úrovni.
  Určite budem odporúčať využitie služieb firmy PETAN PLUS aj svojim známym.
  Týmto sa chcem veľmi poďakovať p. Čechovi.

  Odpovedať
 29. Julia Varcholova

  dňa   napísal(a) 

  S pánom Čechom som sa stretla na základe doporučenia obchodného partnera. Od nášho prvého stretnutia som vedela, že som na správnej adrese. Svojim profesionálnym prístupom a znalosťami na trhu realít, bol pán Čech pre mňa zárukou úspešného obchodu.

  Práve vďaka mojej osobnej skúsenosti, budem určite ľuďom v mojom okolí, odporúčať kvalitné služby pána Čecha a jeho spoločnosti.

  Ďakujem a prajem veľa spokojných klientov.

  Odpovedať
 30. Soňa Slovjaková

  dňa   napísal(a) 

  Pri kúpe bytu som mala možnosť spolupracovať so spoločnosťou PETAN PLUS s.r.o.
  Vysoká profesionalita, príjemný a vždy ochotný prístup pána Čecha pri osobnom stretnutí a vybavovaní potrebných dokumentov zaistili bezproblémový proces kúpy nového bytu.
  Vrelo túto spoločnosť odporúčam všetkým, ktorí rozmýšľajú o kúpe alebo predaji nehnuteľnosti.

  Odpovedať
 31. Andrea

  dňa   napísal(a) 

  Využitie služieb realitnej kancelárie PETAN PLUS vrelo odporúčam každému, kto sa rozhoduje o kúpe, predaji nehnuteľnosti. Na základe osobnej skúsenosti a spolupráce s personálom kancelárie, musím vyjadriť vysoko profesionálny a korektný prístup k zákazníkovi. Zároveň chcem poďakovať za pomoc pri vybavovaní všetkých naležitostí spojených s kúpou nehnuteľnosti. ĎAKUJEM a prajem veľa úspechov.

  Odpovedať
 32. Marek Bruger

  dňa   napísal(a) 

  Pri predaji bytu som oslovil RK Petan Plus. Na moje prekvapenie predaj prebehol veľmi rýchlo za veľmi prijateľných podmienok bez akýchkoľvek problémov.
  Pán Čech sa k tomu postavil ako profesionál a všetko zariadil tak, že ja som nemal žiadne problémy. Od prvej obhliadky cez prípravu zmluvy, odovzdanie bytu až po kataster. Ak budem niekedy potrebovať služby RK viem na koho sa obrátim. Ak budete potrebovať služby RK odporúčam jedine Petan Plus, kvôli profesionalite a serióznosti.

  Odpovedať
 33. Rodina Vašeková

  dňa   napísal(a) 

  S firmou PetanPlus sme spolupracovali (v priebehu 2 rokov) pri predaji dvoch nehnuteľností. Práca Mgr. Čecha je na vysokej profesionálnej úrovni a nechýbal mu ani ľudský prístup k problémom, ktoré sa vyskytli počas predaja. Pri predaji boli zo strany realitnej kancelárie dodržané všetky, nielen písomné, ale aj ústne dohody. Týmto by sme chceli poďakovať Mgr. Čehovi aj jeho manželke za ich prácu pri predaji našich nehnuteľností. Realitnú kanceláriu PetanPlus vrelo odporúčam každému, kto chce predať, alebo kúpiť nehnuteľnosť.

  Odpovedať
 34. Rastislav Ihrický

  dňa   napísal(a) 

  Pri nákupe nehnuteľnosti som sa rozhodol pre opätovnú spoluprácu s firmou Petan Plus , lebo už pri mojej prvej spolupráci ma presvedčili o ich vysokej profesionalite , korektnom a ľudskom prístupe k zákazníkovi . Túto realitnú kanceláriu odporúčam a ďakujem p.Čechovi aj jeho manželke , ktorá mi pomohla pri vybavovaní právnych záležitostí.

  Odpovedať
 35. Rodina Štefaničová

  dňa   napísal(a) 

  S pánom Čechom máme veľmi dobré skúsenosti. Nehnuteľnosť, ktorú sme chceli predať bola predaná v priebehu pár hodín. Boli sme spokojný s priebehom celého predaja, so skvelým prístupom. O každom kroku pri predaji sme boli informovaný.
  Pána Čecha a jeho firmu určite odporúčam všetkým, ktorí chcú kúpiť alebo predať svoju nehnuteľnosť.

  Odpovedať
 36. Danka Kravcová

  dňa   napísal(a) 

  Pri predaji svojej nehnuteľnosti som bol s firmou Petan Plus reality nad mieru spokojný, hlavne s prístupom k zákazníkovi a vybavovaním všetkej agendy čo sa tykalo nehnuteľnosti. Z vlastnej skúsenosti môžem agentúru odporúčať aj iným. Veľmi pekne sa chcem poďakovať pánovi Čechovi za jeho prístup.
  Jozef K

  Odpovedať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *